Наша команда

Команда Activitis має досвід медіації переговорів та допомагає власникам бізнесу досягати сприятливих умов для реалізації кожної угоди і забезпечує комфортне партнерство.

Фінанси

Павло Матiяш

Директор фінансової компанії
Про фінансову експертизу Павла свідчить 17-річний досвід роботи в таких компаніях, як Група Райффайзен Банк, ОТП Банк, статус партнера в інвестиційній компанії, а також законотворча діяльність. Спершу в Activitis Павло відповідав за розвиток нових напрямків, а в березні 2020 очолив фінансову компанію. Має досвід в проектах по залученню фінансування від іноземних банків і фондів, організовував угоди M&A, виступав експертом в проектах USAID, EBRD, НАБУ, Міністерства фінансів України.

Наталія Диптан

Заступник директора фінансової компанії
За більш, ніж 25 років досвіду роботи в банківському секторі України, Наталія розвивала ряд банківських продуктів, а також брала участь у формуванні лізингових, факторингових послуг для великих корпоративних клієнтів і міжнародних компаній. Під керівництвом Наталії був проведений ребрендинг однієї з найбільших банківських мереж України. В Activitis Наталя працює над розвитком сервісів і продуктів, які допоможуть клієнтам досягти кращих фінансових результатів.

Iлля Василюк

Заступник директора з юридичних (правових) питань
Ілля - професіонал в галузі цивільного, господарського та податкового права з 14-річним досвідом роботи з кредитними, факторинговими операціями та веденням претензійної позовної роботи. Експерт офісу протидії рейдерству при Міністерстві юстиції, діючий адвокат. В Activitis Ілля надає бізнес-орієнтовані консультації щодо підвищення доходів та зниження ризиків, розробляє рішення щодо захисту бізнесу від зовнішніх і внутрішніх загроз.

Нерухомість

Олександр Маслов

Генеральний директор Управляючої компанії Activitis
Олександр має більше 10 років досвіду управління нерухомістю. Як експерт у сфері дизайну інтер'єру, керував проєктами з реновації комерційної нерухомості. Під керівництвом Олександра знаходиться портфель проєктів з підвищення капіталізації об'єктів як готельно-ресторанного, так і інших видів бізнесу. Великий досвід управління в секторі нерухомості забезпечує Олександру можливість максимально ефективно управляти компанією Activitis.

Андрій Мірошник

Технічний директор керуючої компанії
Андрій пройшов шлях від адміністратора/наладчика автоматизовано-комп’ютерних систем на заводі "Оболонь" до технічного директора, який керує мільйонними проектами. За свою кар'єру Андрій був проектним менеджером, кризовим менеджером, працював на керівних посадах в різних сферах: рітейл, дистрибуція, маркетингові та виробничі компанії. Консультує з питань організації, функціонування та взаємодії ОСББ і керуючих компаній. Андрій контролює технічну сторону всіх поточних проектів з управління нерухомості Activitis.

Наші фахівці

Яна Ковган
Юрисконсульт
Олександра Понамаренко
Керівник проектів
Анна Трофимчук
Аналітик
Ірина Плискань
Юрисконсульт
Олександр Захарчук
Начальник відділу фінансового моніторингу
Надія Марченко
Управитель з персоналу
Олена Сероветник
Юрисконсульт
Яна Ковган
Юрисконсульт
Олександра Понамаренко
Керівник проектів
Анна Трофимчук
Аналітик
Ірина Плискань
Юрисконсульт
Олександр Захарчук
Начальник відділу фінансового моніторингу
Надія Марченко
Управитель з персоналу
Олена Сероветник
Юрисконсульт

Наші цінності

Орієнтація на результат

  • Клієнт отримує результат.
  • Про процес подбає наша команда.
  • Всі наші дії спрямовані на формування рішень, які принесуть відчутний результат для нашого клієнта.

Довіра

  • У кожному проекті ми стаємо для клієнта свіжим поглядом на бізнес і надійним партнером, якому довіряють і з яким можна вийти на новий рівень розвитку.
  • Ми цінуємо довіру наших клієнтів і зібрали команду, якій можна довіряти.

Розвиток

  • Ми не стоїмо на місці.
  • Постійне вдосконалення знань про локальний ринок, відстеження змін в законодавстві та глобальних трендів допомагає нам знаходити найкращі рішення для кожної ситуації.

Швидкість

  • У світі, в якому все швидко змінюється кожного дня, важливо бути в потоці і не зупиняти темп.
  • Для нашої команди важливо рухатися швидко, адже сповільнення небезпечне втраченими можливостями.
  • Ми швидко приймаємо виважені рішення, відповідально їх впроваджуємо і спрощуємо процеси там, де це можливо.

Обговорити
співробітництво