Наша команда

Команда Activitis має досвід медіації переговорів та допомагає власникам бізнесу досягати сприятливих умов для реалізації кожної угоди і забезпечує комфортне партнерство.

Фінанси

Павло Матiяш

Директор фінансової компанії
Про фінансову експертизу Павла свідчить 17-річний досвід роботи в таких компаніях, як Група Райффайзен Банк, ОТП Банк, статус партнера в інвестиційній компанії, а також законотворча діяльність. Спершу в Activitis Павло відповідав за розвиток нових напрямків, а в березні 2020 очолив фінансову компанію. Має досвід в проектах по залученню фінансування від іноземних банків і фондів, організовував угоди M&A, виступав експертом в проектах USAID, EBRD, НАБУ, Міністерства фінансів України.

Наталія Диптан

Заступник директора фінансової компанії
За більш, ніж 25 років досвіду роботи в банківському секторі України, Наталія розвивала ряд банківських продуктів, а також брала участь у формуванні лізингових, факторингових послуг для великих корпоративних клієнтів і міжнародних компаній. Під керівництвом Наталії був проведений ребрендинг однієї з найбільших банківських мереж України. В Activitis Наталя працює над розвитком сервісів і продуктів, які допоможуть клієнтам досягти кращих фінансових результатів.

Iлля Василюк

Заступник директора з юридичних (правових) питань
Ілля - професіонал в галузі цивільного, господарського та податкового права з 14-річним досвідом роботи з кредитними, факторинговими операціями та веденням претензійної позовної роботи. Експерт офісу протидії рейдерству при Міністерстві юстиції, діючий адвокат. В Activitis Ілля надає бізнес-орієнтовані консультації щодо підвищення доходів та зниження ризиків, розробляє рішення щодо захисту бізнесу від зовнішніх і внутрішніх загроз.

Нерухомість

Олександр Маслов

Генеральний директор Управляючої компанії Activitis
Олександр має більше 10 років досвіду управління нерухомістю. Як експерт у сфері дизайну інтер'єру, керував проєктами з реновації комерційної нерухомості. Під керівництвом Олександра знаходиться портфель проєктів з підвищення капіталізації об'єктів як готельно-ресторанного, так і інших видів бізнесу. Великий досвід управління в секторі нерухомості забезпечує Олександру можливість максимально ефективно управляти компанією Activitis.

Андрій Мірошник

Технічний директор керуючої компанії
Андрій пройшов шлях від адміністратора/наладчика автоматизовано-комп’ютерних систем на заводі "Оболонь" до технічного директора, який керує мільйонними проектами. За свою кар'єру Андрій був проектним менеджером, кризовим менеджером, працював на керівних посадах в різних сферах: рітейл, дистрибуція, маркетингові та виробничі компанії. Консультує з питань організації, функціонування та взаємодії ОСББ і керуючих компаній. Андрій контролює технічну сторону всіх поточних проектів з управління нерухомості Activitis.

Наші фахівці

Анна Трофимчук
Аналітик
Олександр Захарчук
Начальник відділу фінансового моніторингу
Олена Сероветник
Юрисконсульт
Анна Трофимчук
Аналітик
Олександр Захарчук
Начальник відділу фінансового моніторингу
Олена Сероветник
Юрисконсульт

Наші цінності

Орієнтація на результат

  • Клієнт отримує результат.
  • Про процес подбає наша команда.
  • Всі наші дії спрямовані на формування рішень, які принесуть відчутний результат для нашого клієнта.

Довіра

  • У кожному проекті ми стаємо для клієнта свіжим поглядом на бізнес і надійним партнером, якому довіряють і з яким можна вийти на новий рівень розвитку.
  • Ми цінуємо довіру наших клієнтів і зібрали команду, якій можна довіряти.

Розвиток

  • Ми не стоїмо на місці.
  • Постійне вдосконалення знань про локальний ринок, відстеження змін в законодавстві та глобальних трендів допомагає нам знаходити найкращі рішення для кожної ситуації.

Швидкість

  • У світі, в якому все швидко змінюється кожного дня, важливо бути в потоці і не зупиняти темп.
  • Для нашої команди важливо рухатися швидко, адже сповільнення небезпечне втраченими можливостями.
  • Ми швидко приймаємо виважені рішення, відповідально їх впроваджуємо і спрощуємо процеси там, де це можливо.

Обговорити
співробітництво