На цьому тлі рефінансування кредитів для бізнесу розпочало стрімкий розвиток. Є ряд пояснень такого зростання популярності цієї галузі:

Кредитори, які користуються цією послугою у банку, мають знання в цій області, розуміють, які є вимоги, знають сервіси та продукти, що будуть необхідні і критерії порівняння з іншими банками;

Кредитні організації будуть збільшувати власний портфель позик, взаємовигідні відносини з компаніями підуть на поліпшення в довгостроковій перспективі, стануть рости обсяги продажів додаткової, пов'язаної продукції, на тлі клієнтів з банків, яким не вигідно платити по старих кредитах;

Через зміну ключової ставки творці свого бізнесу почали дивитися на кредитні портфелі під іншим кутом, а також шукати способи зменшити навантаження на позикові кошти.

Умови такі:

  • Зменшення процентного тарифу на 1-2 пункту, в середньому;
  • Продовження терміну кредитування;
  • Зростання кредитних коштів для позики з пріоритетом на клієнтів з позитивною кредитною історією;
  • Формування в групу низку кредитних домовленостей;
  • Зміна валюти через стрибки курсу;
  • Відтягування здійснення зобов'язань за домовленістю зі своїми бонусами, минаючи штрафи та інше;
  • Перегляд об'єктів застави.

З цього випливає, що рефінансуванням кредитів для бізнесу займаються великі банки у яких є можливість приписати собі позикові кошти з великим ризиком невиконання повернення, а також нещодавно створені кредитні компанії, де необхідні споживачі. Пріоритетними будуть банки, в яких процентна ставка менше і фіксована.

Як взяти рефінансування боргу компанії?

Основним критерієм є кредитна історія позичальника - це дає оцінку надійності. При заповненні форми всі дані повинні бути справжніми і ретельно перевіреними (номера телефонів друзів, рідних, соціальні мережі, банківська репутація та ін.). Не варто нехтувати цим, тому що зараз перевірити дані не складе труднощів. Бажано, щоб ваш заробіток був більше, а кредитна історія і місце роботи - краще. Для запобігання непорозумінь, варто попередити тих людей, номери яких ви записали в форму для заповнення. Щоб отримати право на рефінансування, вашим друзям або рідним можуть зателефонувати для перевірки залишеної інформації.

Фахівці нашої компанії "Activitis" нададуть необхідні послуги. Можете оформити заявку в режимі онлайн або обговорити умови угоди по телефону. Якщо ви хочете домовитися особисто, можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться в місті Київ за адресою - вул. Болсуновська, 13-15, офіс 610-620 (Печерський район).