Можливо, у вас вже є власна справа і ви даєте не менше декількох сотень робочих місць - значить, ви потрапляєте під кваліфікацію "середній бізнес". У даному випадку можна розраховувати на більші суми від нас і пільгові умови надання кредиту для бізнесу.

Призначення кредитування середнього бізнесу

Те, на що ви збираєтеся витратити кредит, називається призначенням. Від нього залежать умови кредитування - сума, відсотки тощо. В Україні підприємців найбільше цікавлять позики на відкриття, покупку, розвиток і рефінансування бізнесу. Розглянемо кожен випадок окремо:

Відкриття - одне з найпопулярніших призначень. Це логічно: підприємець бере гроші на відкриття власної справи, щоб отримати фінансову незалежність в майбутньому;

Купівля - якщо ви точно знаєте, який бізнес хочете, і навіть знайшли продавця, то вигідніше взяти кредит під покупку і працювати, як то кажуть, на всьому готовому. Це може бути покупка франшизи або бази під бізнес;

Розвиток - надання кредиту юридичним особам на розвиток допоможе реалізувати плани, значно розширити існуючу справу і вийти на новий етап.
Особливо актуально для середнього бізнесу;

Рефінансування - якщо потрібно погасити попередній кредит, можна взяти новий за програмою рефінансування. Часто використовується для відродження бізнесу.

Наша компанія пропонує надання кредитів юридичним особам під будь-яке призначення на вигідних умовах, а також кредитні лінії на поповнення обігового капіталу середнього бізнесу. Ви можете звернутися в Activitis, якщо вам потрібно придбати сировину, матеріали, оплатити товари або послуги, покрити витрати з операційної діяльності, або просто погасити кредит в іншому банку.

Як взяти кредит на розвиток середнього бізнесу

Видача кредитів юридичним особам для запуску, розширення, рефінансування середнього бізнесу - один з головних напрямків діяльності компанії Activitis. Ви можете звернутися до нас по даному питанню, залишивши онлайн-заявку на сайті, або зателефонувавши за номером, вказаним нижче. Конфіденційність та індивідуальний підхід гарантуємо.