Минулого тижня “Ліверпуль” в запеклій боротьбі переміг “Тоттенхем” і обійшов лондонців в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги. Матч дивилися десятки мільйонів вболівальників по всьому світу. У тому числі — на Маврикії. Місцеве міністерство туризму влітку підписало трирічний контракт з “Ліверпулем” на суму 7 мільйонів фунтів. За його умовами на домашніх зустрічах чемпіона Англії мають показувати рекламу сайту Mauritiusnow.com.

Біда в тому, що в грі проти “Тоттенхему” в адресі сайту була пропущена літера “i”, і люди не могли туди потратити. Відповідно гроші рекламодавців пішли в нікуди. Хто винен? Працівники міністерства туризму Маврикія, що не помітили помилки у банері, який відправили до Ліверпулю.

На щастя чи на жаль (Марк Твен писав, що при створенні раю Бог надихався Маврикієм) ми живемо не на цьому чудо-острові і всі рекламні матеріали робимо без помилок. Але якщо що нас завжди можуть підстрахувати партнери. Такі як Top Boxing Generation, молоде і дуже амбітне промоутерське агентство.

18 грудня в столичному виставковому центрі ACCO International компанія провела вечір боксу. Внаслідок карантинних обмежень в залі були лише команди бійців і спонсорів, яким і виступила Activitis.

Чому саме бокс? Багато хто думає, що це історія про одинаків. Але ж ні. Не буває Роккі Бальбоа без Міккі Голдмілла, а Майка Тайсона — без Каса Д'Амато. В сучасному боксі спортсмен — це обличчя за яким знаходиться робота цілої команди тренерів, менеджерів, промоутерів, дієтологів, масажистів і т.і. Ми в Activitis хоча і вважаємо, що кожна людина — це особистість з колосальним потенціалом, але для успіху їй потрібна команда кваліфікованих однодумців.

Те, що ми побачили на вечорі боксу від Top Boxing Generation — інакше як чудовою командною роботою не назвеш. В першу чергу це стосується організаторів, які не могли продавати квитки, заробити на цьому, і все одно зібрали чудовий склад учасників і показали їх на медіасервісі Megogo.

Ну і, звісно, не можна не подякувати боксерам за видовище і емоції. В головному бою івента Арам Фаніян (18-1, 2 КО) нокаутував Юрія Вишнякова (6-1, 3 КО), завоював титул WBO Oriental в першій напівсередній вазі і віддав чемпіонський пояс старшому брату - Ігорю, який також був професійним боксером, а зараз займається кар’єрою Арама.

На цьому спортивний рік для Activitis закінчується. Але ми маємо великі плани на 2021. Розуміючи, що молодь має бути зайнятою, а нація - здоровою, ми робитимемо все можливе для досягнення цієї мети. Веселих свят, друзі! Побачимось.