У заявці має бути зазначено все про розподіл кредиту, виборі банку і суми для фінансування. Банк може надати споживачеві бонусну винагороду у вигляді грошей, якщо клієнт буде надійним.

Процедура затвердження кредиту рефінансування через банк:

Цеденти повинні надати інформацію про величину капіталу, який буде потрібний для закриття боргу через 3 робочі дні після заявки щодо рефінансування. За цей час банк дивиться історію дій клієнта і оцінює його надійність;

Визначитися з вигідним вибором банку (переважно з більш низьким відсотком для рефінансування) і оформити заяву. Які документи потрібно взяти: оригінал паспорта, ідентифікаційний код, кредитний договір і підтвердження їх оплати, звіт СПД або довідки про заробітки, але це можуть вимагати не всі банківські установи;

У разі схвалення заявки, банком будуть надіслані кошти для закриття поточних позик.

Комерційне кредитування організацій

В економіці комерційний кредит - один з перших різновидів кредитування, який став поштовхом для появи вексельного обігу, а також обороту грошей без потреби купюр і монет. Такий вид надання кредитних послуг потрібен для форсування розвитку реалізації сервісів, товарів і отримання прибутку від них.

За допомогою такого кредитування компанії роблять однойменну послугу одна одній. Причиною є нестиковка в часі між поставкою продукції, реалізацією вузько направлених робіт, наданням допомоги і її грошової оплатою. Тому серед фінансової складової всього процесу, крім коштів, наданих банками, є гроші інших цедентів.

Присутність комерційного кредитування робить процес збуту продукції простішим, оборотні кошти збільшують розмах, а великою перевагою можна назвати нескладну конфігурацію оформлення.

Варто відзначити деякі основні недоліки - небезпека для підрядника, якщо вартість продукції зміниться, тимчасові рамки дії не більше пари місяців, порушення періоду оплати, розорення споживача.

Фінансування бізнесу

Якщо ви захочете сформувати свій бізнес, будьте готові до зіткнення з такою проблемою, як його фінансування. Цей компонент важливий для запуску всієї системи.

Основні джерела, звідки можна отримати фінансування:

  • Власний капітал;
  • Часткове фінансування;
  • Допомога близьких;
  • Взяття позикових коштів.

Після оформлення онлайн-заявки на офіційному сайті компанії "Activitis" з вами зв'яжеться менеджер. Після обговорення з ним умов угоди, ми приступимо до виконання завдання.