Другий рік поспіль, 28 листопада, професійне свято відзначають працівники системи фінансового моніторингу.

У 2020 році Президент України Володимир Зеленський наказом від 28.22.2020 № 523/2020 «Про День працівника системи фінансового моніторингу» на підтримку ініціативи Кабінету Міністрів України встановив в Україні професійне свято - День працівника системи фінансового моніторингу.
Таку відзнаку працівники сфери отримали за вагомий внесок в утвердженні України як надійного партнера міжнародної спільноти щодо запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

28 листопада не випадкова дата, саме в цей день був ухвалений перший Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».
Сьогодні не лише професійне свято працівників системи фінансового моніторингу, а й 20 років фінансовому моніторингу в Україні.
За 20 років Україна пройшла тернистий шлях: від включення в 2001 році у так званий «чорний список» FATF, до активного учасника заходів під егідою FATF та члена світового розвідувального товариства (Еґмонтська група ПФР). Ще більше доведеться зробити, враховуючи набуття статусу кандидата на членство в ЄС та агресії країни - терориста за східними кордонами.

Фінансова компанія Activitis є суб’єктом первинного фінансового моніторингу, щоденно забезпечує виконання вимог Закону про ПВК/ФТ, а тому кожен працівник нашої команди може вважати себе причетним до цієї дати, незалежно від посади, яку обіймає.

Activitis вітають працівників системи фінмоніторингу з професійним святом, разом рухаємось до перемоги, процвітання й безпеки України.