Новини

29/09/2020 12:47

Юридичний супровід угоди з нерухомістю в Києві. Вартість в Україні

Юридичний супровід угоди в Києві та на території України, в цілому, здійснюється на первинному (коли право власності ще не оформлено) і вторинному ринку.

Які послуги має на увазі такий супровід:

  • Всі угоди, пов'язані з нерухомістю, супроводжуються консультуванням на теми підготовки, затвердження та реєстрації з точки зору держави;
  • Юридичний аналіз документації на нерухомість, що є, а також допомогу з відсутніми документами;
  • Правове сприяння при покупці / продажі нерухомості;
  • Перемовини з іншою стороною угоди;
  • Облік особливостей одиниць нерухомості, ризиків, зобов'язань з точки зору податків;
  • Юридичний аналіз потрібних документів їх узгодження, складання і розробка;
  • Перевірка державних об'єктів України на наявність інформації щодо нерухомості (Державний реєстр правочинів, прав на нерухоме майно, заборон, обмежень, кадастровий реєстр та інше);
  • Допомога при пошуку варіантів в питанні про спадщину;
  • Правовий супровід при придбанні, збуту на всіх етапах домовленості об'єктів нерухомості;
  • Правовий супровід угод з нерухомістю в судах.

Цей список не є остаточним - це ряд стандартних процедур, які ми можемо вам зробити. Наша компанія "Activitis" надасть абсолютно всі необхідні послуги в рамках юридичного супроводу угод з нерухомістю.

Вартість в Україні

Середня ціна юридичного супроводу угоди з нерухомістю на території України в кілька разів більша, ніж інші типи угод, іншими словами - велика фінансова вартість. Це пов'язано з тим, що відбувається в результаті, а саме - найвищий рівень захисту, для досягнення якого потрібно виконати чималий ряд дій.

Ми вам радимо звернутися за даною послугою в нашу компанію "Activitis", як до професіоналів в сфері юридичного супроводу угод з нерухомістю. Ми займаємося своєю діяльністю з 2013 року і знаємо всі нюанси проведення вищеописаних операцій. Залишайте онлайн-заявку на нашому офіційному сайті або телефонуйте за телефоном, вказаним внизу сторінки. Якщо хочете особисто обговорити умови угоди, можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться в місті Київ за адресою - вул. Болсуновських, 13-15, офіс 610-620 (Печерський район).

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше