Новини

28/09/2020 12:34

Викуп кредиту у банку-банкрута. Дисконт і купівля боргу

Звичайно, для сумлінного клієнта ситуація, коли банк перебуває в процесі ліквідації вкрай неприємна, особливо якщо споживач має відкритий кредит. Варто повідомити, що оплатити борг доведеться в будь-якому випадку, навіть якщо банк збанкрутує.

Закриття банківської установи - це кінцевий щабель виключно для цієї структури. Коли ліквідатор буде масово продавати банківські кошти, щоб закрити заборгованість по внесках, ціна при збуті буде набагато нижче фактичної вартості вашого боргу.

Операція досить складна, у виконанні якої допоможуть наші фахівці компанії "Activitis". Все що потрібно - дзвінок по телефону, вказаному тут на сторінці або оформлення онлайн-заявки, після чого з вами зв'яжеться менеджер фірми і ви обговорите умови угоди.

Щоб викупити кредит у банку-банкрута, потрібно знати, що у боржника немає прямого доступу до торгів, тому необхідно звернутися за допомогою до компанії з юридичними правами. Боржник укладає домовленість, щоб перекупити свою заборгованість. У підсумку ви оплатите 60-70% вартості кредиту і отримаєте дозвіл вимоги, а також заощадите на загальній величині заборгованості, збережете майно, що під заставою і позбавитеся від боргу.

Викуп кредиту для третьої особи

Наявність і сума платежів, що пропустили встановлений термін, майно, яке знаходиться в заставі - за такими параметрами з'ясовується стартова ціна домовленості по кредиту. Сума права вимоги по заборгованості, швидше за все, буде нижче його дійсної вартості, а дебітор буде працювати з закупщиком кредиту банку.

Дисконт і покупка боргу

Клієнт зможе викупити заборгованість з дисконтом, коли цедент надасть кредит третій особі, а після буде рекомендувати його за такою ж ціною дебітора. Коли позичальник або хто-небудь замість нього переведе цеденту зазначену суму, тоді право вимоги піде до боржника і зупиниться.

Фахівці нашої компанії "Activitis" виконають всю необхідну роботу. Якщо ви ходите особисто обговорити умови угоди, можете приїхати до нас в місто Київ за адресою - вул. Болсуновська, 13-15, офіс 610-620 (Печерський район).

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше