Новини

25/09/2020 18:37

Послуги правової та юридичної due dilligence

Due diligence (читається як дью-ділідженс, в перекладі - юридична експертиза) - це глибока, всебічна перевірка на ризики активу, в яку хоче вкластися інвестор.

Якщо ви, як підприємець, вирішили купити той чи інший бізнес, то, простими словами, приховані проблеми будуть знайдені перевіряючими. Компанія Activitis пропонує послугу due diligence для інвесторів, а також власників бізнесу, які бажають оцінити справу, об'єкт нерухомості, земельну ділянка перед продажем.

З чого складається due diligence

Дана операція визначається вимогами клієнта. Але, тим не менш, в неї входять обов'язкові блоки:

  • Операційний;
  • Податковий;
  • Юридичний (правовий);
  • Маркетинговий;
  • Фінансовий.

Виконання перевірки (банку, нерухомості, компанії, іншого об'єкта) - справа юристів, аудиторів, фінансових аналітиків. При необхідності можуть бути задіяні інші фахівці.

Дью ділідженс, як правило, замовляють на фінальній стадії угоди. Спочатку інвестор проводить аудит своїми силами - це поверхнева перевірка, вивчення інформації з відкритих джерел тощо. Потім ведуться переговори про угоду, і якщо домовленість досягнута, то замовляється due diligence, щоб провести повний аудит і визначити точну ціну.

Тобто, більш глибока перевірка може виявити приховані проблеми, що підкоригує вартість угоди або призведе до її скасування. При скасуванні інвестор, що відмовився, як правило, сплачує відступні, але це все одно вигідніше, ніж підписати договір і придбати проблемний актив.

Чому варто замовити due diligence у Activitis

На перший погляд здається, що аудит потенційного або свого активу можна провести самостійно. Дійсно, це заощадить гроші, але на цьому переваги due diligence "своїми руками" закінчуються. По-перше, співробітники будуть відволікатися на сторонню діяльність. По-друге, замість звичайних 2 тижнів, це може затягнутися на місяці. Тому краще звернутися до професіоналів компанії Activitis. Чому:

  • Висока швидкість процедури дью ділідженс;
  • Неупереджений підхід;
  • 100% звітність;
  • Аудит в будь-якій ніші і об'єктивна оцінка гарантовані.

Замовити проведення повної і всебічної перевірки зі звітом можна на цьому сайті онлайн, заповнивши форму зворотного зв'язку, вказавши потрібну послугу (due diligence).

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше