Новини

23/09/2020 16:29

Управління проблемними активами

Що таке проблемні активи та управління ними

Розшифровка поняття “проблемні активи” є в самому понятті. Вони відрізняються від звичайних активів у їхньому непростому процесі реалізації, а в деяких випадках нездійсненому. Їх виникнення пов'язане з важкими умовами в сфері економіки по відношенню до таких активів, через що рентабельність заощаджень стає все меншою, що провокує зростання ризиків і витрат з боку банку. Кредит, за яким неправильно виконані положення з відповідного контракту, а також несвоєчасна або неповна сплата боргу - основний кандидат на роль проблемного активу.

Управління проблемними заощадженнями перш за все необхідне для максимально результативної експлуатації особистих та інших активів. Ряд положень, які необхідні для їх регулювання:

  • Стабільність необхідної моделі даних заощаджень;
  • Коригування прибутковості активів;
  • Вивчення ризикованості;
  • Рекомендації щодо збільшення активних операцій

Способи управління проблемними активами:

  • Спосіб сортування заощаджень;
  • Спосіб універсального фонду для капіталу;
  • Регулювання заощаджень, використовуючи математичні обчислення. 

Викуп кредитних боргів для бізнесу

Існують певні тонкощі щодо викупу кредитних боргів. Якщо ви є кредитором, вам необхідно обзавестися третіми особами, щоб викуп кредиту отримав успішне завершення, це може бути як відповідна служба, так і фізична особа, яка не має кровного зв'язку з дебітором. Фінансова плата - обов'язкова умова для укладання угоди. Потрібно залучити фізичну або юридичну особу, щоб продавець зміг викупити кредитний борг. У підсумку ви заплатите близько 65% від загальної вартості кредиту, а також: збережете іпотечне майно, тотально уникнете заборгованості, збережете 40% коштів відносно всього кредиту.

Дисконт проблемних боргів

Величина дисконту для збуту проблемного боргу дуже делікатна річ, вона повинна бути збалансованою, щоб не було тиску з боку закону, а також актуальною для колекторської фірми. Від кредитора така пропозиція виникає, щоб уникнути зайвого ризику при виконанні судових дій, а також проблем при стягненні. Приємним бонусом для цедента і позикодавця є наявність на ринку відділу другосортних заборгованостей компаній-накопичувачів, які роблять процедуру простішою, шляхом оплати в розстрочку.

Оформіть необхідну заявку на офіційному сайті компанії "Activitis", після чого обговоріть з професіоналами умови і вони приступлять до роботи. При бажанні, ознайомтеся з інформацією в особистому кабінеті, щоб мати більше уявлення про платформу "Activitis". Ви зробили правильний вибір, зупинившись на нашому бренді, позитивні відгуки тому підтвердження.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше