Новини

10/08/2020 12:37

Управління дебіторською заборгованістю юридичних осіб

Таке явище як дебіторська заборгованість, виникає в результаті розриву між угодою купівлі-продажу товару чи послуги і платнею. А в умовах кризи такий розрив може стати критичним в будь-який момент і для будь-якої компанії.

Саме тому збір «дебіторки» (як її ще називають), з якої вже сплачені ПДВ і податок на прибуток стає пріоритетним завданням. Це лягає на плечі бухгалтерів та інших уповноважених робітників, в яких не завжди виходить вирішити проблему. Але керування дебіторською заборгованістю юридичної особи (компанії) можна довірити юристам фірми «Activitis», яка професіонально займається цією справою з 2013 року.

Що собою являє управління дебіторською заборгованістю

Компанія "Activitis" пропонує вашій увазі таку послугу, як управління дебіторською заборгованістю. Але це не просто комплекс запобіжних заходів (оцінка контрагентів, робота з авансами, страхування заборгованості і таке інше), які не завжди спрацьовують, а куди більш глибока робота. Так, компанія "Activitis" пропонує комплексний підхід:

  • Своєчасний контроль та аналіз - для оперативного виявлення «дебіторки» та прийняття заходів для її стягнення (заходи обирає наша компанія - більш жорсткі, як суд, або більш м'які, як відстрочка платежу);
  • Планування та побудова процесу керування ризиком неплатежів - організація правильної роботи з документами, визначення відповідальних осіб для роботи з дебіторами;
  • Створення мотивації для співробітників компанії і боржника. Для перших - щоб зробити більш змістовну роботу з дебіторською затримкою, для других - для якнайшвидшого повернення боргу;
  • Попередження виникнення заборгованості шляхом встановлення кредитного ліміту. Тобто, встановлення планки максимально можливої заборгованості;
  • Врахування інфляції - це важливо під час обезцінення грошей, щоб вірно розрахувати заборгованість (без нанесення фінансової шкоди підприємству).

Це лише деякі моменти управління дебіторською затримкою юридичних осіб - більш детально про це ви дізнаєтесь, почавши співробітництво з «Activitis».

Як замовити керування дебіторською заборгованістю

Процедура відбувається буквально в 2 кроки - ви залишаєте онлайн-заявку на цьому сайті, і протягом декількох годин з вами зв’язується менеджер "Activitis". У заявці бажано вказати, що цікавить послуга з управління заборгованістю. За результатами консультації з менеджером, ми починаємо співробітництво. Також отримати інформацію з керування дебіторською заборгованістю для юридичних осіб можна за телефоном, вказаним нижче.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Закон про гральний бізнес: готель на вагу золота

Корупція, відмивання коштів, шляхи як це все подолати і красиво вивести казино з тіні.

22/07/2020 12:07
Детальніше

Надання кредитів юридичним особам. Кредитування середнього бізнесу

Запустити власний бізнес можна і без стартового капіталу або збережень - якщо взяти кредит юридичним особам у компанії Activitis.

30/07/2020 04:07
Детальніше

Реструктуризація бізнес-активів власника

Згідно зі статистикою, проблеми з виплатою кредиту виникають у кожного третього позичальника. Деякі позичають гроші для погашення старого боргу і беруть нову позику в іншому банку або просто ігнорують зобов'язання.

18/08/2020 05:08
Детальніше