Новини

25/09/2020 18:29

Повний супровід угод з укладання договорів оренди та при купівлі нерухомості

Зараз однією з найпопулярніших галузей права є угоди з оренди або купівлі нерухомості. Потрібно відповідати великими знаннями, щоб укласти договір з юридичної точки зору.

Самому розуміти нюанси таких угод досить важко і для цього потрібна наша компанія "Activitis".

Ви і ваше майно будете під захистом від незаконних посягань якщо угода буде супроводжуватися під контролем юристів. Стандартні послуги при супроводі:

 • Юридичні рекомендації;
 • Правовий розгляд законодавчих документів на об’єкти нерухомості, територію землі, огляд на узгодженість щодо чинного законодавства, діагностика відповідності до поточного законодавства;
 • Перевірка попередніх програм, контрактів при роботі з об'єктами нерухомості та ін.; 
 • Діагностика на негативну хроніку цивільно-правового обороту, наявність сумнівних відносин, заборон, застав, арештів, іпотеки та ін .;
 • Перевірка присутності прав на нерухомість у посередників;
 • Захист інтересів споживача під час співбесіди зі зворотною стороною угоди;
 • Отримання декларації про введення в експлуатацію, допомогу в проведенні технічного реєстру, набуття технічного паспорта;
 • Розрахунок ринкової ціни об'єктів, а також вартості прилеглої території;
 • Збір документів, потрібних для укладення договору з нерухомості;
 • Перевірка документації технічного реєстру після початку використання об'єкта;
 • Супровід супутніх проектів і угод.

Як приступити до співпраці з Activitis?

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном, вказаним на цьому сайті або заповнити форму в режимі онлайн. Надайте необхідні контактні дані, коротке повідомлення, після якого менеджер компанії зв'яжеться з вами. Нас можна знайти в таких соціальних мережах, як Facebook і Telegram. Обговорити всі умови повного супроводу угод з укладання договорів оренди та при купівлі нерухомості можна особисто в місті Київ за адресою - вул. Болсуновська, 13-15, офіс 610-620 (Печерський район).

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше