Новини

28/09/2020 18:57

Які банки рефінансують кредити для бізнесу?

Спочатку в банківській сфері було різке підняття тарифу на позики, в деяких випадках - закриття таких проектів. Пізніше зрівнювач почав поступово знижувати ставку.

На цьому тлі рефінансування кредитів для бізнесу розпочало стрімкий розвиток. Є ряд пояснень такого зростання популярності цієї галузі:

  • Кредитори, які користуються цією послугою у банку, мають знання в цій області, розуміють, які є вимоги, знають сервіси та продукти, що будуть необхідні і критерії порівняння з іншими банками;
  • Кредитні організації будуть збільшувати власний портфель позик, взаємовигідні відносини з компаніями підуть на поліпшення в довгостроковій перспективі, стануть рости обсяги продажів додаткової, пов'язаної продукції, на тлі клієнтів з банків, яким не вигідно платити по старих кредитах;
  • Через зміну ключової ставки творці свого бізнесу почали дивитися на кредитні портфелі під іншим кутом, а також шукати способи зменшити навантаження на позикові кошти. Умови такі:
  1. Зменшення процентного тарифу на 1-2 пункту, в середньому;
  2. Продовження терміну кредитування;
  3. Зростання кредитних коштів для позики з пріоритетом на клієнтів з позитивною кредитною історією;
  4. Формування в групу низку кредитних домовленостей;
  5. Зміна валюти через стрибки курсу;
  6. Відтягування здійснення зобов'язань за домовленістю зі своїми бонусами, минаючи штрафи та інше;
  7. Перегляд об'єктів застави.

З цього випливає, що рефінансуванням кредитів для бізнесу займаються великі банки у яких є можливість приписати собі позикові кошти з великим ризиком невиконання повернення, а також нещодавно створені кредитні компанії, де необхідні споживачі. Пріоритетними будуть банки, в яких процентна ставка менше і фіксована.

Як взяти рефінансування боргу компанії?

Основним критерієм є кредитна історія позичальника - це дає оцінку надійності. При заповненні форми всі дані повинні бути справжніми і ретельно перевіреними (номера телефонів друзів, рідних, соціальні мережі, банківська репутація та ін.). Не варто нехтувати цим, тому що зараз перевірити дані не складе труднощів. Бажано, щоб ваш заробіток був більше, а кредитна історія і місце роботи - краще. Для запобігання непорозумінь, варто попередити тих людей, номери яких ви записали в форму для заповнення. Щоб отримати право на рефінансування, вашим друзям або рідним можуть зателефонувати для перевірки залишеної інформації.

Фахівці нашої компанії "Activitis" нададуть необхідні послуги. Можете оформити заявку в режимі онлайн або обговорити умови угоди по телефону. Якщо ви хочете домовитися особисто, можете приїхати до нас в офіс, який знаходиться в місті Київ за адресою - вул. Болсуновська, 13-15, офіс 610-620 (Печерський район).

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше