Новини

25/09/2020 14:02

Організація роботи управляючої компанії

Існує два основних варіанти організації роботи управляючої компанії. У першому випадку керуюча компанія має своє начальство і склад фахівців в галузі управління, інтерес яких загострений на фактичних предметах уваги, а також вирішує завдання з області організації і управління. Клінінг внутрішніх об'єктів, технічне обслуговування приміщень, сервіс щодо надбання будинку - цим займаються інші компанії на рівні контрактної угоди. За виконану роботу перед усіма несе відповідальність УК в одиничному порядку.

Другий варіант передбачає реалізацію виконання всієї необхідної роботи виключно працівниками УК (сервісні, адміністративні, експлуатаційні послуги). Відмінність такого методу від першого полягає в значно більшій кількості співробітників, потрібних для виконання певних завдань, а також наявності спеціалізованої техніки та обладнання. У зв'язку з цим кількість і добротність виконання роботи знаходиться під контролем.

Фінансові моделі управління об'єктами

В цілому фінансову модель управління об'єктами можна поділити на такі частини:

  • Складати план прибутковості. Рекомендується робити щомісячне планування, де потрібно враховувати: всі елементи прибутку, зробити аналіз ринку, зробити воронку продажів, враховувати конверсію певних відділів продажів або ресурсу на просторах інтернету. Після цього необхідно обчислити первісну вартість товарообігу;
  • Складати план витрат. Існує два типи - змінний і постійний тип витрати, на останній кількість прибутку не впливає. Спочатку потрібен розрахунок валового прибутку, після підсумовування всіх змінних витрат. Далі зробити аналогічні дії з постійними витратами;
  • Обчислення оперативної виручки. Постійні витрати потрібно відняти від валового прибутку;
  • Обчислення інших сегментів фінансової моделі управління об'єктами. Сюди входять витрати на отримання активів виробництва і податки; 
  • Подальше заняття фінансовою моделлю об'єктів.

Компанія "Activitis" допоможе вам у наданні таких послуг. Все що вам необхідно - залишити заявку, зробивши пару кліків, після чого з вами зв'яжеться менеджер для обговорення умов угоди. І в разі її успішного завершення, ми приступимо до виконання. На офіційному сайті "Activitis" ви знайдете більше інформації, вивчивши особистий кабінет користувача.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше