Новини

30/07/2020 16:22

Надання кредитів юридичним особам. Кредитування середнього бізнесу

Запустити власний бізнес можна і без стартового капіталу або збережень - якщо взяти кредит юридичним особам у компанії Activitis.

Можливо, у вас вже є власна справа і ви даєте не менше декількох сотень робочих місць - значить, ви потрапляєте під кваліфікацію "середній бізнес". У даному випадку можна розраховувати на більші суми від нас і пільгові умови надання кредиту для бізнесу.

Призначення кредитування середнього бізнесу

Те, на що ви збираєтеся витратити кредит, називається призначенням. Від нього залежать умови кредитування - сума, відсотки тощо. В Україні підприємців найбільше цікавлять позики на відкриття, покупку, розвиток і рефінансування бізнесу. Розглянемо кожен випадок окремо:

  • Відкриття - одне з найпопулярніших призначень. Це логічно: підприємець бере гроші на відкриття власної справи, щоб отримати фінансову незалежність в майбутньому;
  • Купівля - якщо ви точно знаєте, який бізнес хочете, і навіть знайшли продавця, то вигідніше взяти кредит під покупку і працювати, як то кажуть, на всьому готовому. Це може бути покупка франшизи або бази під бізнес;
  • Розвиток - надання кредиту юридичним особам на розвиток допоможе реалізувати плани, значно розширити існуючу справу і вийти на новий етап. Особливо актуально для середнього бізнесу;
  • Рефінансування - якщо потрібно погасити попередній кредит, можна взяти новий за програмою рефінансування. Часто використовується для відродження бізнесу.

Наша компанія пропонує надання кредитів юридичним особам під будь-яке призначення на вигідних умовах, а також кредитні лінії на поповнення обігового капіталу середнього бізнесу. Ви можете звернутися в Activitis, якщо вам потрібно придбати сировину, матеріали, оплатити товари або послуги, покрити витрати з операційної діяльності, або просто погасити кредит в іншому банку.

Як взяти кредит на розвиток середнього бізнесу

Видача кредитів юридичним особам для запуску, розширення, рефінансування середнього бізнесу - один з головних напрямків діяльності компанії Activitis. Ви можете звернутися до нас по даному питанню, залишивши онлайн-заявку на сайті, або зателефонувавши за номером, вказаним нижче. Конфіденційність та індивідуальний підхід гарантуємо.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Закон про гральний бізнес: готель на вагу золота

Корупція, відмивання коштів, шляхи як це все подолати і красиво вивести казино з тіні.

22/07/2020 12:07
Детальніше

Управління дебіторською заборгованістю юридичних осіб

Таке явище як дебіторська заборгованість, виникає в результаті розриву між угодою купівлі-продажу товару чи послуги і платнею. А в умовах кризи такий розрив може стати критичним в будь-який момент і для будь-якої компанії.

10/08/2020 12:08
Детальніше

Реструктуризація бізнес-активів власника

Згідно зі статистикою, проблеми з виплатою кредиту виникають у кожного третього позичальника. Деякі позичають гроші для погашення старого боргу і беруть нову позику в іншому банку або просто ігнорують зобов'язання.

18/08/2020 05:08
Детальніше