Новини

23/07/2020 15:21

Компанія з довірчого управління комерційною нерухомістю

Компанія з довірчого управління комерційною нерухомістю (trust management) потрібна будь-якому власнику, який бажає отримати дохід від нерухомого майна, звільнивши час для більш пріоритетних завдань.

Це зручно тим, що власник знає - його нерухомість в надійних руках і під наглядом. Українська компанія "Activitis" з 2013 року займається управлінням комерційною нерухомістю - бізнес-центри, ТРЦ, СТО, цілісні майнові комплекси, а також житлові комплекси бізнес і преміум-класів.

Які питання вирішує управління нерухомістю

Власник, звернувшись в компанію "Activitis", відразу вирішує такі питання:

  • Контроль нерухомості;
  • Отримання регулярної плати від орендарів;
  • Утримання об'єкта в належному стані;
  • Гарантується надійний орендар кожен період часу.

Нерідко нерухомість дістається власнику в поганому стані. І це суттєво знижує вартість її оренди. Наша керуюча компанія "Activitis", взявши такий об'єкт в роботу, проведе його реновацію, і це дозволить власнику отримувати більший прибуток.

Ви, як власник, не зобов'язані сидіти і чекати орендаря, вирішувати з ним організаційні, фінансові питання. Займайтеся своїми справами, а "Activitis" візьме на себе всі обов'язки з управління нерухомістю і зробить її більш прибутковою.

Чому компанія з управління нерухомістю краще ріелтора

Довірче управління комерційною нерухомістю вигідніше, ніж робота з ріелтором, по ряду причин. Так, останній працює на себе, в той час, як компанія з управління - на власника. У фінансовому плані агент теж не вигідний: він поспішає здати нерухомість якомога швидше, тому може здати дешевше, щоб швидше отримати свій відсоток. Компанія "Activitis" шукає клієнта, який зможе заплатити суму, що влаштовує власника. Також ми працюємо з орендарем і далі - ріелтор здає об'єкт і прощається з клієнтом. І, звичайно, агент з нерухомості не вкладатиме свої гроші в реновацію, як це робить наша компанія.

Не витрачайте свій дорогоцінний час, скористайтеся послугою довірчого управління комерційною нерухомістю, довіртеся професіоналам "Activitis"! Ми звільнимо вас від багатьох бізнес-процесів - вирішуємо бюрократичні питання, надаємо юридичний супровід, врегулюємо суперечності по вашій нерухомості.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на office@activitis.com.ua або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше