Новини

03/08/2021 15:42

Фінансова компанія Activitis увійшла до складу Асоціації українських банків

Павло Матіяш наголосив, що ФК Activitis хоче бачити ринок здоровим, прозорим і успішним для всіх учасників.

Фінансова компанія Activitis увійшла до складу Асоціації українських банків. Розповісти детальніше про компанію, її роботу та пріоритети ми попросили директора ФК Павла Матіяша.

«Нам дуже приємно вступити до лав Асоціації українських банків. Адже вона, не побоюся цього слова, виступає двигуном ринку фінансових послуг України», –  сказав Павло Матіяш.

 Керівник компанії наголосив, що Фінансова компанія Activitis хоче бачити цей ринок здоровим, прозорим і успішним для всіх учасників. І готова долучатися до його розбудови зі старими і новими партнерами. 

 «ФК Актівітіс – один з лідерів на ринку небанківських фінансових послуг України. За 8 років ми допомогли більше, ніж сотні клієнтів покращити показники свого бізнесу», –  зазначив директор. – Ми маємо унікальну експертизу у структуруванні угод M&A, управлінні заборгованістю, фінансовому і податковому плануванні».

 Керівник компанії акцентував, що клієнти Актівітіс – це великі фінансово-промислові групи, міжнародні компанії, малий та середній бізнес, яким ФК допомагає знаходити оптимальні рішення для досягнення цілей та фінансового зростання.  

«Наші сильні сторони: швидкість, надійність та нестандартність у підходах. Ми працюємо на результат наших клієнтів, залишаючись вірними своїм принципам. Наша команда – професіонали своєї справи. Система розвитку співробітників робить кар'єрне зростання ефективним та прозорим», –  зазначив Павло Матіяш.

Також керівник підкреслив, що серед пріоритетів компанії – створення здорової екосистеми людей і цінностей. ФК підтримує школи-інтернати, вітчизняних спортсменів і навчає населення фінансовій грамотності. Загалом ФК Актівітіс – за соціальний бізнес.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Закон про гральний бізнес: готель на вагу золота

Корупція, відмивання коштів, шляхи як це все подолати і красиво вивести казино з тіні.

22/07/2020 12:07
Детальніше

Надання кредитів юридичним особам. Кредитування середнього бізнесу

Запустити власний бізнес можна і без стартового капіталу або збережень - якщо взяти кредит юридичним особам у компанії Activitis.

30/07/2020 04:07
Детальніше

Управління дебіторською заборгованістю юридичних осіб

Таке явище як дебіторська заборгованість, виникає в результаті розриву між угодою купівлі-продажу товару чи послуги і платнею. А в умовах кризи такий розрив може стати критичним в будь-який момент і для будь-якої компанії.

10/08/2020 12:08
Детальніше