Новини

03/08/2021 15:42

Фінансова компанія Activitis увійшла до складу Асоціації українських банків

Павло Матіяш наголосив, що ФК Activitis хоче бачити ринок здоровим, прозорим і успішним для всіх учасників.

Фінансова компанія Activitis увійшла до складу Асоціації українських банків. Розповісти детальніше про компанію, її роботу та пріоритети ми попросили директора ФК Павла Матіяша.

«Нам дуже приємно вступити до лав Асоціації українських банків. Адже вона, не побоюся цього слова, виступає двигуном ринку фінансових послуг України», –  сказав Павло Матіяш.

 Керівник компанії наголосив, що Фінансова компанія Activitis хоче бачити цей ринок здоровим, прозорим і успішним для всіх учасників. І готова долучатися до його розбудови зі старими і новими партнерами. 

 «ФК Актівітіс – один з лідерів на ринку небанківських фінансових послуг України. За 8 років ми допомогли більше, ніж сотні клієнтів покращити показники свого бізнесу», –  зазначив директор. – Ми маємо унікальну експертизу у структуруванні угод M&A, управлінні заборгованістю, фінансовому і податковому плануванні».

 Керівник компанії акцентував, що клієнти Актівітіс – це великі фінансово-промислові групи, міжнародні компанії, малий та середній бізнес, яким ФК допомагає знаходити оптимальні рішення для досягнення цілей та фінансового зростання.  

«Наші сильні сторони: швидкість, надійність та нестандартність у підходах. Ми працюємо на результат наших клієнтів, залишаючись вірними своїм принципам. Наша команда – професіонали своєї справи. Система розвитку співробітників робить кар'єрне зростання ефективним та прозорим», –  зазначив Павло Матіяш.

Також керівник підкреслив, що серед пріоритетів компанії – створення здорової екосистеми людей і цінностей. ФК підтримує школи-інтернати, вітчизняних спортсменів і навчає населення фінансовій грамотності. Загалом ФК Актівітіс – за соціальний бізнес.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

29/05/2020 02:05
Детальніше

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше