Новини

29/05/2020 14:57

Activitis стала членом міжнародної організації фахівців нерухомості FIABCI

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу.

Компанія Activitis приєдналась до FIABCI — міжнародної організації, яка об’єднує професіоналів в сфері нерухомості в 70 країнах світу. Членство в організації дозволить Activitis залучитись до обміну найкращими світовими практиками, розвивати сервіси враховуючи останні глобальні тренди в індустрії нерухомості.

“Наша амбіція на ринку нерухомості України — висококласне управління з максимальним прибутком для клієнтів та найбільш екологічним використанням навколишньої інфраструктури. Членство в FIABCI — це можливість ділитись досвідом з світовими гравцями та знаходити інноваційні рішення для локального ринку нерухомості.”

Алєна Галюта, генеральний директор управляючої компанії Activitis

Сертифікат корпоративного членства, виданий генеральному директору управляючої компанії Activitis Алєні Галюті

“Activitis — перша компанія з сектору управління нерухомістю в Україні, що приєдналась до українського підрозділу FIABCI ІNTERNATІONAL в якості корпоративного члена організації.”

Катерина Пилипчук, виконавчий директор FIABCI-Ukraine

Про FIABCI

Міжнародна Федерація Фахівців з Нерухомості FIABCI International — це міжнародна організація, яка об'єднує більше мільйона брокерів, девелоперів, інвесторів, управляючих нерухомістю, архітекторів, оцінщиків, юристів, нотаріусів, консультантів та інших фахівців з нерухомості з більш ніж 70 країн світу.

www.fiabci-ukraine.news

Про Activitis

Activitis з 2013 року допомагає масштабуватись та збільшувати прибуток середньому та великому бізнесу в Україні. Компанія здійснює свою діяльність у двох основних напрямках: управління нерухомістю та надання фінансових послуг.

Управляюча експертиза реалізується як для окремих комерційних об’єктів нерухомості, таких як бізнес-центри, ТРЦ, СТО, склади, так і для цілісних майнових комплексів. Крім цього, компанія бере в управління житлові комплекси бізнес- та преміум-класів. Юридичний, бухгалтерський, інженерний, маркетинговий супровід та послуги з безпеки бізнесу дозволяють розробити найефективнішу концепцію управління нерухомістю для кожного об’єкта. У нашому портфоліо наявні проекти, в яких нам вдалося збільшити капіталізацію нерухомості у 2,5 раза за 1 рік.

Як вашому бізнесу може допомогти група компаній Activitis?

Ми проведемо аудит, виявимо точки зростання та запропонуємо стратегію розвитку бізнесу для досягнення ваших цілей. Наша команда здійснює не лише консалтинг, а й власноруч допоможе втілити нові рішення, щоб пришвидшити рух вашого бізнесу вперед. Пишіть нам на feedback@activitis.com або залиште повідомлення у зворотній формі.

Читайте також

На що варто звернути увагу при укладанні договору управління майном

Які особливості при укладанні договору управління майном варто врахувати власникам об’єктів нерухомості для отримання максимальної вигоди від угоди.

29/05/2020 03:05
Детальніше

ОСББ або управляюча компанія?

Яку форму управління житловими об’єктами обрати як більш вигідний варіант і з економічної точки зору, і з точки зору організаційних аспектів, комфорту використання.

29/05/2020 03:05
Детальніше

Оподаткування доходу, отриманого від здавання об’єктів нерухомості в оренду

На сьогодні здавання в оренду житлової або комерційної нерухомості є стабільним джерелом доходу для багатьох її власників. Як і скільки податків потрібно сплачувати з доходів за договорами оренди?

29/05/2020 04:05
Детальніше