03/06/202003:00

Чому нерухомість бізнес-класу є найбільш привабливою для інвестування?

Нерухомість
Олександр Маслов
Генеральний директор Управляючої компанії Activitis

Об'єкти бізнес-класу найбільше зростають в ціні за час будівництва. Якщо проаналізувати ціни на елітні новобудови за останні роки в Києві, можна побачити, що з моменту старту продажу на етапі будівництва до здачі об'єкта в експлуатацію, ціна за 1 кв. м квартир в ЖК бізнес-класу зростає в середньому на 30-45%. Крім цього, в перші кілька років після здачі ЖК в експлуатацію, вартість нерухомості підвищується щороку на 8-12%.

Обираючи об'єкт нерухомості на ранніх стадіях будівництва, важливо проаналізувати ключові фактори його привабливості, які в майбутньому призведуть до зростання попиту і ціни на об'єкт, такі як:

  1. Місцезнаходження об'єкта.
  2. Архітектурне рішення, концепція та дизайн.
  3. Інфраструктура і функціональність.
  4. Наявність рекреаційних зон.

Схожі запитання

Відповідає:
Перед укладанням Договору оренди з орендарем, необхідно здійснити попередню перевірку, яка складається з наступних пунктів: аналіз статутних документів, перевірка орендаря через реєстри на наявність судових спорів, пошук інформації про орендаря в інтернеті.  Якщо орендодавець розраховує на тривалу співпрацю, необхідно проаналізувати його платоспроможність. Крім цього, необхідно звернути увагу на дату реєстрації компанії, перевірити чи є історії виселення. Не зайвим буде інвестувати час на пошук і аналіз відгуків про компанію на сайтах та в соціальних мережах. В моїй практиці були випадки, коли орендодавець закривав очі на наявність у потенційного орендаря судових спорів з попередніми орендодавцями. В результаті, через 6 місяців, власнику довелося вже самому відстоювати свої права в суді.
Детальніше
Нерухомість
Відповідає:
Багатьох орендарів не лякають штрафні санкції за несвоєчасну оплату. Ефективним вирішенням цієї проблеми буде крім штрафних санкцій закріпити за орендодавцем право на обмеження доступу в приміщення. В такому випадку, орендар буде розуміти, що якщо власник приміщення вчасно не отримає гроші, діяльність, яка здійснюється в приміщенні, може бути поставлена ​​на паузу. Ця умова дисциплінує орендарів, так як порушення умов оплати може створити йому труднощі і привести до втрати доходу.
Детальніше
Нерухомість
Відповідає:
Договір оренди - документ, який диктує правила гри між орендарем та орендодавцем. Часто спірні ситуації виникають тоді, коли умови договору прописані нечітко або ж, коли деякі моменти не врегульовані. В такому випадку, у кожної сторони є можливість трактувати пункти так, як вигідно саме їй і наполягати на своєму. Розбіжності між сторонами призводять до того, що сторони шукають способи тиску один на одного починаючи з несплати рахунків орендарем і аж до виключення електрики орендодавцем. Найчастіше договір оренди готує орендодавець, тому саме йому належить встановити всі правила і визначити взаємовідносини. Особливу увагу слід приділити такими розділами: порядок передачі та повернення приміщення, розмір орендної плати і порядок оплати, порядок оплати комунальних платежів, порядок використання забезпечувального платежу, відповідальність за порушення умов договору, порядок дострокового припинення договору, порядок продовження дії договору.
Детальніше
Нерухомість
Не знайшли відповідь на питання, яке Вас цікавить? Пишіть нам на office@activitis.com.ua або залиште своє повідомлення і ми обов'язково відповімо на нього!
написати повідомлення